Email pro získání akčních nabídek
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

Firmu OK-traktoryMalotraktory-Bazar jsme založili v roce 2011 jako rodinný podnik.

 

Středisko OK-traktory  se specializuje na prodej příslušenství k malotraktorům a traktorům. Nabízíme kvalitní příslušenství pro maloraktory. Velmi pečlivě vybíráme dodavatele pro naše zákazníky. Zemědělská, zahradní, lesní a komunální technika je nabízena ve velké sortimetu dle požadavků majitelů traktorů i malotraktorů. Máme největší výběr štěpkovačů, podkopů a vleků za malotraktory v České republice.

V našich stránkách najdete nabídku nových malotraktrorů značky John Deere, Yanmar.

Díky našim prověřeným dodavatelům máme velmi kratké dodací lhůty. Reklamace zajišťuje proškolený personál. Pro naše zákazníky nabízíme ZDARMA telefonickou podporu.

Středisko Bazar-Malotraktorů se věnuje prodeji bazarových japonských traktorů Kubota, Iseki, Yanmar, Mitsubishi. Malotraktory pro naše zákazníky vybíráme s velkou pečlivostí. Z  tohoto důvodu není potřeba naše traktory repasovat nebo opravovat, jsou totiž vždy plně funkční. Před uvedením malotraktoru do prodeje a na předváděcí plochu projde malotraktor ještě jednou důkladnou kontrolou funkčností všech součástí a případné doplnění provozích kapalin.

Máme pro Vás v nabídce vždy o něco více počínaje malotraktory s originálním čelním nakladačem za velni nízké ceny až po opravdové speciální traktory s kabinou s klimatizaci nebo pásové traktory s výkonem až 45 HP.

Pokud jste nenašli v naší nabídce malotraktorů v Bazaru-Malotraktorů vhodný model určitě nás kontaktujte telefonem +420 603 466 282  nebo Emailem info@ok-traktory.cz a my dle požadavků nabídneme několik modelů k výběru, zároven doporučíme vhodné příslušenství pro Váš malotraktor.

K malotraktorům dodáváme také kvalitní příslušenství, pro námi dodávané malotraktory necháváme vyrábět kvalitní čelní nakladače. Naše malotraktory společně s dodávaným příslušenstvím jsou velmi zajímavým pomocníkem pro práci na poli, zahradě, lese a vinici, jsou také vhodné pro úravu a úklid obecních pozemků. Máme největší výběr příslušenství k malotraktorům v ČR.

Pokud jste dovozci našeho sortimentu a chtěli by jste mám Vaše zboží nabídnout k prodeji, určitě nás kontaktujte na telefon 603 499 282 nebo Email   info@ok-traktory.cz

 

 

Financování

Mapa

Kontakty
Logo
OK-traktory
Petr Bareš
Po - Pá 8 - 16
Copyright 2020 - OK-traktory
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.