Inventorový generátor VeGA GK2000iS

Moderní, výkonná elektrocentrála s invertorovou technologií , kvalitní zpracování, tichý chod. VeGA GK2000iS je kompaktní, lehká, mobilní, snadno se přenáší díky integrované rukojeti a lehce se skladuje.

NA OBJEDNÁVKU
Kód: 11GK2000IS
Značka: VeGa
14 990 Kč / ks 12 388 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory
Hmotnost: 22 kg

 

INVERTOROVÁ ELEKTROCENTRÁLA VeGA GK2000iS

 

Moderní a vybavená výkonná elektrocentrála značky VeGA s invertorovou technologií kompaktní velikost, kvalitní zpracování, tichý chod, jednoduchá údržba. Invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS je kompaktní, lehká, mobilní, snadno se přenáší díky integrované rukojeti a lehce se skladuje.

 

Základní parametry elektrocentrály VeGA GK2000iS

 

Výkon maximální: 2,0kW

Výkon provozní: 1,8kW

Typ generátoru: digitálně řízený invertor

Počet fází: 1

Elektrický výstup: 1x 230V/50Hz AC 7,8A, 1x 12V DC 8,3A, 1x 5V DC 2,1A, 1x 5V DC 1A

Možnost paralelního zapojení: ano

Ochrana proti přetížení: ano

THD: ≤2%

Typ motoru: GK80i, 4-takt OHV, vzduchem chlazený

Obsah válce: 80 ccm

Startování: ruční

Objem palivové nádrže: 4 L

Objem olejové nádrže: 0,35 L

Spotřeba: ≤450g/kWh
Provozní doba při 50% zatížení
: 7,5 hod.

Provozní doba při 100% zatížení: 4 hod.

Kontrola nízké hladiny oleje: ano 

Hlučnost: 66 dB/7m

Hlučnost: 90 dB

Krytí: IP23 

Váha: 22kg 

Rozměry (v. x š. x d.): 46x29x50cm

 

Tato výkonná lehká invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS  tichý chod s nízkou hlučností 66 dB ve vzdálenosti 7m a velmi příznivou spotřebu. Invertorová elektrocentrála je výborným pomocníkem zejména v případech, kdy potřebujete přenosný generátor s vysoce kvalitní a čistou sinusovkou. Ideální je pro spolehlivé napájení provozních nástrojů nebo zařízení v terénu nebo jako záložní zdroj energie pro překonání výpadků elektrické energie. Mezi hlavní oblasti použití invertorové elektrocentrály VeGA GK2000iS řadíme zahradu, domácnost, dílnu, chatu, kanceláře, řemeslníky, záchranné složky, osvětlení, chlazení piva, kempování, karavaning, cestování, rybaření, kamerové systémy a mnoho dalších. Široké využití je podpořeno velkou konektivitou připojení - 1x 230V, 1x 12V, 2x USB  především připojení USB není v této kategorii obvyklé a rozšiřuje možnosti využití.

 

Speciální opláštění přístroje napomáhá tichému chodu elektrocentrály, což oceníte právě v těchto případech, kdy je vyžadován klid nebo jen minimální hlučnost. Nízkým vibracím napomáhá uložení motoru na pružných silentblocích, elektrocentrála je postavena na čtyřech gumových nohách. Plně automatická regulace s přizpůsobením otáček motoru v závislosti na aktuálním požadovaném zatížení zajistí úsporu paliva, motor si při nízké zátěži sám elektronicky upraví otáčky a tím sníží spotřebu paliva.

 

Především kvůli přesné elektronice tato kompaktní jednofázová kufříková elektrocentrála s invertorem o vysokém výkonu dosahuje velmi stabilní křivky výstupního napětí. Invertorový generátor za použití nejnovější elektroniky a nejmodernější technologie a mikroprocesorů zajistí transformaci střídavého proudu na stejnosměrný a zpět na střídavý. Motor je propojen s alternátorem s AC-DC-AC invertorem, který přetransformuje vysokofrekvenční střídavý proudu na stejnosměrný proud a poté na elektrický proud s konstantním napětím a frekvencí. THD ≤2% dodává elektronicky regulovanou pravidelnou křivku výstupního napětí a nabízí perfektní sinusový výstup. Invertorová technologie tím zajistí bezrizikové připojování choulostivých elektronických přístrojů s vysokými nároky na kvalitu proudu.

 

Invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS je vybavena několika bezpečnostními a ochrannými prvky. Ochranu proti přetížení zabezpečuje u AC kontrola nadproudové ochrany měniče a u DC kvalitní bezpojistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleje díky olejovému čidlu zajišťuje automatické vypnutí motoru v případě nízké hladiny oleje. Ochrana proti přetížení generátoru i proti nízké hladině oleje je indikována světelnou signalizací.

 

Příslušenství: nabíjecí kabely, klíč na svíčku, šroubovák.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: