Kompaktní traktor John Deere 1026 R

NA OBJEDNÁVKU
Kód: JD1026R
Značka: John Deere
546 900 Kč / ks 451 983 Kč bez DPH
Traktor 1026R (bez kol s pneumatikami) Návod k obsluze v českém jazyce
Hydrostatická převodovka
 
Jeden traktor. Nekonečně možností.

Při konstrukci traktoru 1026R odpovídali naši inženýři přímo na požadavky našich zákazníků ve všech cílových oblastech. Lepší stabilita, vyšší komfort, více nářadí a příslušenství. A také lepší skladovatelnost samotného stroje.

Model 1026R je standardně vybaven hydrostatickou převodovkou, pohonem všech 4 kol (4WD) a hydraulickým řízením. Když se z blízka podíváte na další prvky, které 1026R nabízí – sedadlo deluxe, kvalitní odpružení, nastavitelný volant, osvětlení deluxe atd. – zjistíte, že zatímco traktor zvládá těžkou práci, vy se příjemně vezete.

A když přijde řeč na nářadí a příslušenství, traktor 1026R je opravdový švýcarský nůž. Malý svými rozměry, velký svými možnostmi využití. Je zkonstruován pro plnění různorodých úkolů a změna nářadí je snadná a velmi rychlá.

 • Navržen pro stísněné prostory
 • Pohodlné místo pro obsluhu
 • Rychlá výměna nářadí
 • Snadné řízení díky hydrostatické převodovce

Motor

3válce, diesel

Výkon

17,5 kW (23.8 k) při 3200 ot./min.

Zdvihací kapacita    

525 kg (v bodě zdvihu)

Průtok hydrauliky

24 l/min.

 

Klíčové vlastnosti

 Prozkoumejte klíčové vlastnosti a přednosti tohoto modelu rozbalením jednotlivých kapitol.

 

NAVRŽEN PRO KOMFORT

Při konstruování modelu 1026R kladli naši designéři důraz na pohodlí:

 • Plochá a snadno přístupná podlaha 
 • Tempomat v základní výbavě 
 • Homologace pro provoz po veřejných komunikacích 
 • Nastavitelný volant 
 • Odpružené sedadlo deluxe 
 • Standardně pohon 4 kol  
 • Nastavení výšky sečení přímo ze sedadla 
 

TŘÍVÁLCOVÝ DIESELOVÝ MOTOR S VYSOKÝM KROUTÍCÍM MOMENTEM

Dieselový motor s výkonem 23,8koní, který vyhovuje normám Interim Tier 4, a dva standardní hydraulické okruhy zajišťují dostatečný výkon pro zvládnutí nejnáročnějších úkolů.

 

TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS KATEGORIE 1

Tříbodový závěs kategorie 1 se zdvihovou kapacitou 525 kg na konci ramen umožňuje flexibilitu při použití široké nabídky nářadí, například kultivátor, cepový sklízeč, postřikovač atd. 

 

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Ochranný rám ROPS je u tohoto modelu pro zajištění maximální bezpečnosti součástí základní výbavy. Navíc je snadno sklopný, což využijete, jestliže potřebujete jet pod stromy nebo ho potřebujte skladovat v omezených prostorách. 

 

HYDROSTATICKÁ PŘEVODOVKA

Model 1026R má posilovač řízení a hydrostatickou převodovku se dvěma rozsahy a pedály Twin Touch pro snadné a přesné ovládání.

 

EXKLUZÍVNÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ SE SYSTÉMEM PŘIPOJENÍ AUTOCONNECT

Doslova v mžiku připojíte jedno z našich prvotřídních žacích ústrojí se systémem připojení AutoConnect, které je k dostání ve dvou velikostech 137 cm a 152 cm, a ani nebudete muset opustit sedadlo řidiče. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit. Ano, tak snadné to je. A rychlé. 

PROSTORNÁ KABINA

Volitelná kabina je velmi prostorná a výborně vybavená. Je zde čalouněné sedadlo deluxe, má velké dveře a integrovaná pracovní světla. Zaručuje skvělý výhled a díky tomu, že výška kabiny nepřesahuje 2 metry je práce v blízkosti stromů a jiných překážek bezpečnější.  

NAKLADAČ H120 SE SYSTÉMEM QUIK-PARK

Volitelný snadno připojitelný čelní nakladač H120 se ovládá pomocí integrovaného joysticku. Se zdvihovou kapacitou 380kg zvládne nakladač i v maximální výšce prakticky každý úkol, před který ho postavíte.    

SBĚRNÝ SYSTÉM

Pokud chcete posečenou trávu a listí sbírat, můžete si pořídit volitelný sběrný systém 580L nebo 580H. Sběrný koš má objem 600 nebo 850 litrů, umožňuje výškový zdvih (580 H) a je obsluhován jednou rukou, díky čemuž je vykládání hračkou.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: