V termínu od 27.6 do 8.-.7. 2022 bude provozovna uzavřena. Informace pouze emailem.

Kompaktní traktor John Deere 1026 R Traktor 1026R (bez kol s pneumatikami) Návod k obsluze v českém jazyce Hydrostatická převodovka

Na objednávku
Kód: JD1026R
Značka: John Deere
546 900 Kč / ks 451 983 Kč bez DPH
Kategorie: John Deere
Traktor 1026R (bez kol s pneumatikami) Návod k obsluze v českém jazyce
Hydrostatická převodovka
 
Jeden traktor. Nekonečně možností.

Při konstrukci traktoru 1026R odpovídali naši inženýři přímo na požadavky našich zákazníků ve všech cílových oblastech. Lepší stabilita, vyšší komfort, více nářadí a příslušenství. A také lepší skladovatelnost samotného stroje.

Model 1026R je standardně vybaven hydrostatickou převodovkou, pohonem všech 4 kol (4WD) a hydraulickým řízením. Když se z blízka podíváte na další prvky, které 1026R nabízí – sedadlo deluxe, kvalitní odpružení, nastavitelný volant, osvětlení deluxe atd. – zjistíte, že zatímco traktor zvládá těžkou práci, vy se příjemně vezete.

A když přijde řeč na nářadí a příslušenství, traktor 1026R je opravdový švýcarský nůž. Malý svými rozměry, velký svými možnostmi využití. Je zkonstruován pro plnění různorodých úkolů a změna nářadí je snadná a velmi rychlá.

 • Navržen pro stísněné prostory
 • Pohodlné místo pro obsluhu
 • Rychlá výměna nářadí
 • Snadné řízení díky hydrostatické převodovce

Motor

3válce, diesel

Výkon

17,5 kW (23.8 k) při 3200 ot./min.

Zdvihací kapacita    

525 kg (v bodě zdvihu)

Průtok hydrauliky

24 l/min.

 

Klíčové vlastnosti

 Prozkoumejte klíčové vlastnosti a přednosti tohoto modelu rozbalením jednotlivých kapitol.

 

NAVRŽEN PRO KOMFORT

Při konstruování modelu 1026R kladli naši designéři důraz na pohodlí:

 • Plochá a snadno přístupná podlaha 
 • Tempomat v základní výbavě 
 • Homologace pro provoz po veřejných komunikacích 
 • Nastavitelný volant 
 • Odpružené sedadlo deluxe 
 • Standardně pohon 4 kol  
 • Nastavení výšky sečení přímo ze sedadla 
 

TŘÍVÁLCOVÝ DIESELOVÝ MOTOR S VYSOKÝM KROUTÍCÍM MOMENTEM

Dieselový motor s výkonem 23,8koní, který vyhovuje normám Interim Tier 4, a dva standardní hydraulické okruhy zajišťují dostatečný výkon pro zvládnutí nejnáročnějších úkolů.

 

TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS KATEGORIE 1

Tříbodový závěs kategorie 1 se zdvihovou kapacitou 525 kg na konci ramen umožňuje flexibilitu při použití široké nabídky nářadí, například kultivátor, cepový sklízeč, postřikovač atd. 

 

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Ochranný rám ROPS je u tohoto modelu pro zajištění maximální bezpečnosti součástí základní výbavy. Navíc je snadno sklopný, což využijete, jestliže potřebujete jet pod stromy nebo ho potřebujte skladovat v omezených prostorách. 

 

HYDROSTATICKÁ PŘEVODOVKA

Model 1026R má posilovač řízení a hydrostatickou převodovku se dvěma rozsahy a pedály Twin Touch pro snadné a přesné ovládání.

 

EXKLUZÍVNÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ SE SYSTÉMEM PŘIPOJENÍ AUTOCONNECT

Doslova v mžiku připojíte jedno z našich prvotřídních žacích ústrojí se systémem připojení AutoConnect, které je k dostání ve dvou velikostech 137 cm a 152 cm, a ani nebudete muset opustit sedadlo řidiče. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit. Ano, tak snadné to je. A rychlé. 

PROSTORNÁ KABINA

Volitelná kabina je velmi prostorná a výborně vybavená. Je zde čalouněné sedadlo deluxe, má velké dveře a integrovaná pracovní světla. Zaručuje skvělý výhled a díky tomu, že výška kabiny nepřesahuje 2 metry je práce v blízkosti stromů a jiných překážek bezpečnější.  

NAKLADAČ H120 SE SYSTÉMEM QUIK-PARK

Volitelný snadno připojitelný čelní nakladač H120 se ovládá pomocí integrovaného joysticku. Se zdvihovou kapacitou 380kg zvládne nakladač i v maximální výšce prakticky každý úkol, před který ho postavíte.    

SBĚRNÝ SYSTÉM

Pokud chcete posečenou trávu a listí sbírat, můžete si pořídit volitelný sběrný systém 580L nebo 580H. Sběrný koš má objem 600 nebo 850 litrů, umožňuje výškový zdvih (580 H) a je obsluhován jednou rukou, díky čemuž je vykládání hračkou.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení