Malotraktory Kubota

Profesionální malotraktory japonské značky Kubota jsou ideální pomocníkem pro města a obce při údržbě letní i zimní komunikací a při údržbě travnatých ploch. Na malých farmách, sadech i zahradách ocení farmáři kompaktnost malotraktoru

 

Profesionální malotraktory japonské značky Kubota jsou ideální pomocníkem na malých farmách, sadech i zahradách. Města a obce využijí při údržbě komunikací díky kvalitnímu příslušenství. Zimní údržba je spojená s úklidem sněhu z chodníků a komunikací. Nabízíme radlice na sníh pro přední i zadní zavěšení. Čelní pluhy na sníh jsou Nechanicky nebo hydraulicky natáčené, ovládání pluhu je zajištěno z místa řidiče malotraktoru. Pro posyp solí nebo kamínkem využijeme rozmetadlo posypového materiálu. Pro jarní a letní údržbu komunikací jsou k využití rotační kartáče. Pro údržbu travnatých ploch doplníme malotraktor Kubota mulčovačem, podle výkonu a hmotnosti malotraktoru doporučíme vhodnou šířku mulčovače.

Malotraktory s čelním nakladačem jsou mnohostranně využitelné v mnoha oborech.

Pro práci ve vinohradu máme širokou škálu příslušenství. Rotavátory, diskové podmítače a kombinátory pro úpravu půdy. Pro likvidaci travních ploch lze použít mulčovače i sekačky. Chemické ošetření vinné révy poslouží rosiče a postřikovače.

 


Proč se vyplatí nakupovat na OK-traktory?

Všechny produkty pečlivě vybíráme, abychom zaručili nejvyšší kvalitu.

Spolupracujeme s ověřenými dodavateli, díky kterým vám můžeme zboží dodat ve velmi krátké lhůtě.

Zboží si můžete nechat doručit až domů, a to včetně rozměrných zásilek.

Pokud si nevíte rady s výběrem, můžete nás kdykoli kontaktovat.