Deleks

Webová stránka značky: Deleks

slide-1

 

DELEKS navrhuje, vyrábí a distribuuje zemědělské a lesnické stroje. Společnost byla založena v roce 2002 v Itálii a díky své inovativní filozofii rychle expandovala na národní trh.

Naším posláním je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Angažovanost, která je možná jen díky profesionální práci týmu DELEKS.

S využitím nejlepších technologií chce společnost DELEKS nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a angažovanost všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět, a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

Společnost DELEKS buduje svou budoucnost, sleduje ambici navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Společnost DELEKS se tak soustředí na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníků. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech z terénu s koncovými uživateli.

V obchodní realitě společnosti DELEKS je to filozofie, která řídí každou volbu: vize, která se v průběhu let formovala a vybudovala značku založenou na vášni, poháněnou inovacemi.

 

 

Výzkum a vývoj 

Výzkum a inovace byly pro společnost DELEKS vždy nejlepším rozvojovým potenciálem. V hlavním výzkumném a vývojovém centru společnosti DELEKS, v sídle společnosti Verolanuova, pracuje personál, jehož cílem je obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, která je podřízena pouze bezpečnosti uživatelů. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS používá vysoce kvalitní materiály, které nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plechy ThyssenKrupp, trubky S.I.C.A.M., ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí s využitím rozsáhlého "know-how", které je k dispozici v okrese Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst jemné mechaniky. Kromě toho použití koncepčně složitých forem již léta představuje tuto výrobní realitu, která věnuje maximální pozornost materiálům a kontrolám kvality. Společnost DELEKS vlastní formy, z nichž se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS je pak doplněn doplňkovými produkty, které jsou částečně nebo kompletně vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita společnosti DELEKS se dnes promítá do super high-tech přístupu, kde předběžné modelové studie umožňují přímé ověření všech možných variant výstavby. Konečný verdikt však vynášejí testy v terénu, které následují po realizaci prvních prototypů. Společnost DELEKS zřídila testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejmodernějšími aplikacemi CAD systémů, a to v zájmu efektivity a celkové bezpečnosti konečného produktu.

Kladívkový mulčřovač za traktor Leopard Delek 4
Dárek zdarma
61 157 Kč bez DPH
74 000 Kč / ks
Kód: LEOPARD140SPPTO
Kladívkový mulčovač Lincione SP 120 ok traktory 1
Dárek zdarma
53 719 Kč bez DPH
65 000 Kč / ks
Kód: LINCIONE120SPREVPTO2
Mulčovač Lince 100 deleks 1
34 711 Kč bez DPH
42 000 Kč / ks
Kód: LINCE100PTO
Mulčovač Lince 100 deleks 1
36 364 Kč bez DPH
44 000 Kč / ks
Kód: LINCE120PTO
příkopový mulčovač deleks volpe 120
Dárek zdarma
62 810 Kč bez DPH
76 000 Kč / ks
Kód: 3600
příkopový mulčovač deleks volpe 120
Dárek zdarma
68 595 Kč bez DPH
83 000 Kč / ks
Kód: VOLPE-140
Rotávátor s hydraulickým posuvem deleks ok traktory 1
Dárek zdarma
61 983 Kč bez DPH
75 000 Kč / ks
Kód: DFL-IDR-135
Rotavátory pro malotraktory deleks OK traktory 1
Dárek zdarma
30 579 Kč bez DPH
37 000 Kč / ks
Kód: DFL-095
Rotavátory pro malotraktory deleks OK traktory 1
Dárek zdarma
33 471 Kč bez DPH
40 500 Kč / ks
Kód: DFL-115
9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem